Łóżka firmy VERMEIREN


elektryczne łóżko vermeiren luna basic Cena: 3199.00 PLN

LUNA BASIC. Łóżko w obudowie drewnianej z metalowym leżem. Obudowę łóżka wykonano z drzewa bukowego, siłowniki Linaka. W standardzie posiada wysięgnik i barierki oraz system transportowy, który umożliwia łatwe przestawianie i przechowywanie łóżka w komplecie.

    więcej

elektryczne łóżko vermeiren luna Cena: 3450.00 PLN

LUNA. Łóżko w obudowie drewnianej z metalowym leżem. Obudowę łóżka wykonano z drzewa bukowego, siłowniki Linaka. W standardzie posiada wysięgnik i barierki oraz system transportowy, który umożliwia łatwe przestawianie i przechowywanie łóżka w komplecie.

    więcej

elektryczne łóżko vermeiren luna delux Cena: 3750.00 PLN

LUNA DELUX. Łóżko w obudowie drewnianej z metalowym leżem. Obudowę łóżka wykonano z drzewa bukowego, siłowniki Linaka. W standardzie posiada wysięgnik i barierki oraz system transportowy, który umożliwia łatwe przestawianie i przechowywanie łóżka w komplecie.

    więcej

elektryczne łóżko vermeiren luna x-low Cena: 3799.00 PLN

LUNA X-LOW. Łóżko rehabilitacyjne z 4 częściowym leżem metalowym. Wyposażenie standardowe obejmuje uchwyt do podnoszenia się, barierki bezpieczeństwa, elektryczną regulację wysokości leża, kąta oparcia pleców oraz ud, funkcja anty-Trendelenburga.

    więcej

Nasi partnerzy

projektowanie stron www