Formularz kontaktowy

nazwisko*:

nazwa firmy:

numer telefonu:

adres e-mail*:

temat*:

wiadomość*:

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Certyfikat RZETELNA FIRMA

13.03.2009

Firma REHA TEAM otrzymała od KRD cer- tyfikat rzetelności.

Certyfikat Rzetelności to innowacyjne narzędzie Krajowego Rejestru Długów. Ideą certyfikatu jest propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które z niego korzystają.

Jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma – korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.

Na podstawie unikatowego kodu umieszczonego na Certyfikacie Rzetelności kontrahent ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia autentyczności i aktualności certyfikatu na stronie http://www.krd.pl/.

Certyfikat można przedłożyć jako swoistą rekomendację w trakcie rozmowy z potencjalnym klientem lub przy składaniu oferty pisemnej. Na podstawie unikatowego kodu umieszczonego na Certyfikacie Rzetelności kontrahent ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia autentyczności i aktualności certyfikatu na stronie http://www.krd.pl/.

Program Rzetelna Firma jest szeroko propagowany w mediach, Internecie, organizacjach biznesowych oraz izbach gospodarczych.

Nasi partnerzy

projektowanie stron www